خرید پیچ گوشتی شارژی

فروشگاه اینترنتی پروژان

خرید پیچ گوشتی شارژی

 خرید ابزارالات و خرید مصالح ساختمانی با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت بسیار مهم می باشد.

خرید پیچ گوشتی شارژی

پیچ گوشتی شارژی :
پیج گوشتی شارژی

از ابزارالات مناسب برای افزایش سرعت کار استادکاران و صنعتگران، خرید پیچ گوشتی شارژی می باشد. به دلیل وجود پیچ های زیاد در مراکز صنعتی و کارگاه ها، این ابزار بسیار کاربردی است.  این دستگاه سرعت عمل کارها را افزایش می دهد اما قیمت بالایی هم دارد. مزیت اصلی پیچ گوشتی شارژی در مواقعی است که برق وجود ندارد. قطعات  پیچ گوشتی شارژی عبارتند از:

1-گشتاور سنج: 

این قطعه در واقع یکی از مهمترین ابزارهای پیچ گوشتی به شمار می رود، چرا که این قطعه به خوبی اندازه پیچ را مشخص می کند و به پیچ برای وارد شدن نیروی کافی را وارد می نماید.


2-لامپ ال ای دی:

در برخی از مدل های این پیچ گوشتی شارژی لامپی وجود دارد و از آنجایی که مصرف این لامپ کم است موجب می شود در شب ها که نور کم است شما به راحتی پیچ ها را باز و بسته کنید.


3-کلید دو یا سه حالته:

در پیچ گوشتی شارژی بر اساس کیفیت و امکاناتی که دارد کلیدی را قرار داده اند که شما می توانید انتخاب کنید پیچ گوشتی عملکرد دریل و یا پیچ گوشتی داشته باشد، البته برخی از مدل هایی که پیشرفته تر هستند عملکرد چکش را هم دارند.


4-باتری:

در پیچ گوشتی شارژی دو نوع باتری وجود دارد که یکی از آنها نیکل کادمیوم و دیگری یون لیتیوم است. نیکل کادمیوم قیمت بسیار کمتری دارد و همچنین حجم و اندازه آن بسیار بزرگ تر می باشد ولی باید دقت داشته باشید که شارژی کمتری را نگه می دارد ولی یون لیتیوم با اینکه قیمت بیشتری دارد دارای کیفیت بسیاری بهتری است.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.