خرید بتن کن

فروشگاه اینترنتی پروژان

خرید بتن کن

 بتن کن

بتن کن ترکیبی از دریل و چکش و یکی ازابزار و مصالح ساختمانی می باشد که بسیاری از افرادی که میخواهند عملیات سوراخکاری انجام دهند باید اقدام به خرید بتن کن نمایند. مکانیسم بتن کن به صورت پیستونی می باشد و مانند چکش و دریل عملیات تخریب را انجام می دهد. شما باید برای خرید بتن کنبه عوامل بسیاری دقت داشته باشید که این عواما را در ادامه برای اینکه آشنایی بیشتری با آنها داشته باشید معرفی می کنیم.

چه عوامل مهمی در خرید بتن کن تاثیر گذارند؟

همانطوری که بیان کردیم هنگام خرید بتن کن باید به چندین عامل مهم از جمله توان، اندازه و وزن و انواع این دستگاه توجه داشته باشید تا بهترین خرید را انجام دهید،
  1. توان :

از جمله اصلی ترین قابلیت هایی که یک بتن کن باید داشته باشد توان آن می باشد. توان بتن کن از 450 تا 2000 وات است که شما بستگی به نیازی که دارید یکی از آنها را انتخاب می کنید. اگر برای مصرف خانگی این دستگاه را می خواهید باید تا 900 وات خرید خود را انجام دهید ولی اگر نوع حرفه ای آن را می خواهید باید دستگاه هایی را که بالای 900 وات توان دارند را تهیه کنید.

  1. اندازه و وزن :

یکی دیگر از مهمترین عواملی که در هنگام خرید بتن کنباید به آن توجه داشته باشید این است که وزن دستگاه را مورد ارزیابی قرار دهید، هرچه که وزن دستگاه بیشتر باشد یعنی قدرت آن هم بیشتر است، یعنی در واقع باید بدانید هر چه اندازه و وزن آن افزایش پیدا کند یعنی مصرف آن هم حرفه ای تر می شود. به طور معمول وزن این دستگاه از 2 تا 12 کیلوگرم است که بتن کن های خانگی 3 کیلوگرم وزن دارند و سنگین ترین آنها بالای 5 کیلوگرم وزن دارند. در حقیقت باید بدانید وزن یکی از مهمترین عوامل انتخاب کردن این دستگاه به شمار می رود.

  1. انواع این دستگاه :

از جمله عوامل دیگر که در خرید بتن کناهمیت دارد این است که نوع آن را مشخص کنید و سپس خرید خود را انجام دهید، این دستگاه به 3 نوع تقسیم می شود یکی از آنها شارژی دیگری برقی و بنزینی تقسیم می شود.

بتن کن شارژی:
بتن کن شارژی

بتن کن برقی:
بتن کن برقی

بتن کن بنزینی:

بتن کن برقی
برای خرید بتن کن  مناسب با کار خود وبهترین کیفیت و پایین ترین قیمت میتوانید به وب سایت پروژان مراجعه فرمایید.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.